Hakkımızda

how_it_works_11

Vizyonumuz

Profesyonel olarak devam ettirdiğimiz sıhhi tesisat mesleğini yenilikleri devamlı takip ederek tesisat problemlerinde teknolojiyide kullanarak kalıcı çözümler üretebilmek ve bunun beraberinde müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak dürüst,güvenilir mesleğinde başarılı su tesisatçısı teknik servisi olarak yolunda ilerlemek.

Misyonumuz

* İş güvenliğini sağmalak ,iş sağlığına karşı riskleri güvence altına almak. * Çevreye ve insanlara saygılı hizmet anlayışı ile çalışmak. * Yeniliklerden her daim haberdar olup müşterilerimize sunmak. * Sektörde öncü olup mutlu müşteri portföyümüzü genişletmek.

how_it_works_22
how_it_works_33

Hakkımızda

Bursa Sıhhi Tesisat olarak uzun senelerdir sıhhi tesisatın her alanında Bursa'da hizmet sunmaktayız. Sektörde geçirdiğimiz uzun yılların deneyim ve deneyimi sayesinde pek çok başarılı işe imza atmış olmanın gururunu yaşamaktayız. Sıhhi tesisatı en yeni teknoloji ürünlerle sunarkan güven ve kalitenin beraberinde güler yüzlü ekibimiz ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Su kaçağı tespiti, sıcak su tesisatı, termal kamera ile su kaçağı tespiti, cihazla gaz kaçağı tespiti , makinayle kanal açma ve temizleme , makinayla kombi ve petek temizliği gibi pek çok alanda makina ve robotlar ile zamanın gerektirdiği makina ve teçhizatı kullanmaktayız. Alınan bir işin zamanında bitirilmesinin beraberinde sağlamlık ve kalite anlayışını prensip edinmiş bir firma olup %100 memnuniyet esasıyla hizmet sunmaktayız. Yatığımız her işin sonunda takdir toplamayı prensip haline getirerek bu takdire layık olmak adına her sorunununda siz kıymetli müşterilerimizin yanında yapmış olduğumuz işin ise daima arkasındayız.